Vítejte v Royal Court Apartments

Moderní a pohodlné apartmány Royal Court s plně vybavenou kuchyní jsou výbornou volbou pro ty, kteří se chtějí cítit jako doma v jakémkoliv koutu světa. Apartmány se nacházejí v samém centru Nového města, několik minut pěšky od stranice metra I.P. Pavlova, a procházka na Václavské náměstí potrvá pouhých 10 minut. Vedle apartmánů najdete spoustu restaurací s tradiční českou kuchyní a světoznámým českým pivem, potravinové obchody, pokud budete chtít vařit sami. Apartmány budou Vašim vlastním bytem po celou dobu Vašeho pobytu v Praze. Bezplatný bezdrátový internet, televize a bezpečnostní trezor jsou v každém apartmánu.

Family

Plocha apartmánu: od 45 čtverečních metrů. Mají jednu manželskou postel a rozkládací pohovku. Maximální kapacita ubytování: 6 dospělých a dítě do 2 let. Pohodlné a velké apartmány kategorie Family jsou jako stvořeny pro odpočinek s rodinou nebo v menší společnosti přátel

Studio

Plocha apartmánu: od 35 čtverečních metrů. Mají jednu manželskou postel a rozkládací pohovku. Maximální kapacita ubytování: 3 dospělé a dítě do 2 let. Tyto moderní apartmány jsou ideální volbou pro služební cestu, cestování s přáteli nebo pro novomanžele. Tyto apartmány mají veškeré podmínky pro komfortní odpočinek.