Vítejte v Royal Court Hotel

Pohodlný hotel Royal Court, nacházející se v samém centru Nového města, se stane Vašim novým domovem během Vašeho pobytu v Praze. Nejbližší stanice metra je hotelu vzdálena zhruba 5 minut chůze, a procházka na Václavské náměstí zabere kolem 15 minut.
Každý pokoj je zařizen všemi nezbytnými věcmi pro komfortní pobyt: velkou pohodlnou postelí, smart-TV, čajovou soupravou, mini barem a bezpečnostním trezorem. Bezplatný drátový internet a televize jsou dostupné ve všech pokojích.
Naše pokoje uklízíme denně, ložní prádlo a ručníky se mění jednou za tři dny. Snídaně formou švédského stolu Vás příjemně překvapí výběrem horkých jídel, péčiva, ovoce a zeleniny. Chcete-li vzít s sebou domácího mazlíčka a není-li jeho váha těžší než 15 kg, je u nás vítán za menší příplatek. Podle nutnosti pro Vás můžeme také zarezervovat parking.

Superior

Plocha pokoje: od 20 čtverečních metrů. Dostupné jsou buď s jednou manželskou postelí, nebo dvěma jednolůžkovými posteli. Pro třetího hosta existuje možnost přistýlky. Pokoje typu Superior ocení především nároční hosté, kteří si chtějí odpočnout s větší úrovní pohodlí. Klid a kvalitní odpočinek hostům zajistí prostorný tichý pokoj s výhledem do zelené zahrady.

Standart

Plocha pokoje: od 16 čtverečních metrů. Dostupné jsou buď s jednou manželskou postelí, nebo dvěma jednolůžkovými posteli. Maximální kapacita ubytování: 2 dospělé a dítě do 2 let. Pokoj typu Standart bude výbornou volbou, pokud máte služební cestu, cestujete s přáteli, nebo pokud jste novomanželé. V tomto pokoji jsou veškeré podmínky pro komfort a pohodlí našich hostů.